Forum studenata Veleučilišta u Šibeniku

Forum studenata Veleučilišta u Šibeniku.

You are not connected. Please login or register

Kategorije i podkategorije foruma

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Kategorije i podkategorije foruma Empty Kategorije i podkategorije foruma on pet vel 11, 2011 2:36 am

Dragi admine, predlžem da otvoriš još barem jednu kategoriju koja nije definirana (ograničena) godinom studija niti smjerom studija.
Nazovi to npr. Ostale teme ili kako god bilo, a s vremenom možeš proširiti na još koju podkategoriju kao npr. mali oglasi, rasprave, dogovori , ćakule i ostalo kako bi ti forum dobio dimenziju kafića što će svakako pridonijeti boljem odnosu među ljudima, uspješnijem i veselijem studiju. Lp S.

Korisnički profil

2Kategorije i podkategorije foruma Empty Re: Kategorije i podkategorije foruma on pon vel 14, 2011 5:45 pm

Admin

Admin
Slaven je napisao/la:Dragi admine, predlžem da otvoriš još barem jednu kategoriju koja nije definirana (ograničena) godinom studija niti smjerom studija.
Nazovi to npr. Ostale teme ili kako god bilo, a s vremenom možeš proširiti na još koju podkategoriju kao npr. mali oglasi, rasprave, dogovori , ćakule i ostalo kako bi ti forum dobio dimenziju kafića što će svakako pridonijeti boljem odnosu među ljudima, uspješnijem i veselijem studiju. Lp S.

hvala na prijedlogu...nadam se da će forum zaživjet
Laughing

Korisnički profil http://vusibenik.forumhr.com

3Kategorije i podkategorije foruma Empty Re: Kategorije i podkategorije foruma on sub srp 23, 2011 11:30 pm

Kad sam vidio da postoji ovaj forum bilo mi je drago, ali razocarao sam se kad sam vidio kakva (ne)aktivnost vlada ovdje.
Nebi bilo lose za pocetak napraviti sekciju "predstavite se" i tomu slicno Wink

Korisnički profil https://www.facebook.com/antsakic

4Kategorije i podkategorije foruma Empty Re: Kategorije i podkategorije foruma on sri lis 31, 2012 1:00 pm

shakasaur je napisao/la:Kad sam vidio da postoji ovaj forum bilo mi je drago, ali razocarao sam se kad sam vidio kakva (ne)aktivnost vlada ovdje.
Nebi bilo lose za pocetak napraviti sekciju "predstavite se" i tomu slicno Wink

a šta ćeš kad svi na ovom forumu Sleep

Korisnički profil

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]